BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

164871. BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

Två delar.
Längd 120 cm, bredd 30 cm, höjd 169 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två delar.

Bruksslitage.

Antal besök: 435