ALBIN AMELIN. Paus. Litografi. Signerad Amelin och daterad -61.

164870. ALBIN AMELIN. Paus. Litografi. Signerad Amelin och daterad -61.

27x40 cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

27x40 cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 1 021