PLUNTA SAMT KARAFFER, 3-stycken, 1900-tal.

1648415. PLUNTA SAMT KARAFFER, 3-stycken, 1900-tal.

Höjd 19-24,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19-24,5 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 330