SKÅP, med skrivklaff, Børge Mogensen, Karl Anderssons, 1900-talets andra hälft.

16479. SKÅP, med skrivklaff, Børge Mogensen, Karl Anderssons, 1900-talets andra hälft.

Ek. Nyckel finns. Längd 135 bredd 54 höjd 127 cm.

Slitage, ytskador, fläckad skrivskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 221