JORDGLOB med belysning, 1900-talets tredje kvartal.

164711. JORDGLOB med belysning, 1900-talets tredje kvartal.

Höjd ca. 40 cm.

Smärre ytslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 40 cm.

Antal besök: 379