MODELLSEGELBÅT, trä och textil, 19/2000-tal.

164710. MODELLSEGELBÅT, trä och textil, 19/2000-tal.

Total höjd 84 cm.

Ytslitage. Repor. Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 84 cm.

Ytslitage. Repor. Lagning.

Antal besök: 3 631