"The Flintstone and Dino", Aladdin industries Inc 1962 Hanna Barbera Productions
Lassie & Black Beauty, Thermos 1962
"Gunsmoke, Marshall Matt Dillon", Aladdin industries Inc
Längd ca 20-22 cm.
Slitage, repor och bucklor, rost, termosar saknas.
Längd ca 20-22 cm.