LUNCHLÅDOR, 3 st, plåt, USA, 1960-tal.

164627. LUNCHLÅDOR, 3 st, plåt, USA, 1960-tal.

"The Flintstone and Dino", Aladdin industries Inc 1962 Hanna Barbera Productions
Lassie & Black Beauty, Thermos 1962
"Gunsmoke, Marshall Matt Dillon", Aladdin industries Inc
Längd ca 20-22 cm.

Slitage, repor och bucklor, rost, termosar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20-22 cm.

Antal besök: 1 126