BRICKA, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

164567. BRICKA, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

Ram i ek. Porslinsplatta. Längd 57 cm.

Bruksslitage, smärre krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 681