STOLAR, 5 st. snarlika, Hälsingland, 1800-tal.

164528. STOLAR, 5 st. snarlika, Hälsingland, 1800-tal.

Spjälade ryggar. Enligt uppgift från Bjuråke/Forsa, Hälsingland.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 3 080