LASSE ÅBERG. litografi Max Musse numrerad 38/100.

164458. LASSE ÅBERG. litografi Max Musse numrerad 38/100.

38 x 25 cm.

liten vattenskada i nederkant.

Lasse Åberg (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 25 cm.

Lasse Åberg (Född 1940)

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 3 601