BOKHYLLA, 3 sektioner, Nordiska Kompaniet, NK.

164451. BOKHYLLA, 3 sektioner, Nordiska Kompaniet, NK.

Höjd 210 cm
Bredd per sektion 95 cm
3 st hyllpan ingår.

Slitage, repor och slagmärken. Skrift med blyerts på sidorna.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 210 cm
Bredd per sektion 95 cm
3 st hyllpan ingår.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 7 992