LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal, höjd 80 cm.

164374. LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal, höjd 80 cm.

Mässingsstomme behängd med prismor. 5 ljusarmar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 851