SKRIVBORDSLAMPA, 1950/60-tal.

SKRIVBORDSLAMPA, 1950/60-tal.
164352. SKRIVBORDSLAMPA, 1950/60-tal.

Fot i mässing. Stommen med teak överdrag. Grönlackerad plåtskärm. Höjd 44, diameter 35 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 860