UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.
164320. UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

Furu och björk. Längd 196 cm.

Slitage, del på ryggtavlan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu och björk. Längd 196 cm.

Antal besök: 706