STOLAR, 4 st, art deco, 1930/40-tal.

164122. STOLAR, 4 st, art deco, 1930/40-tal.

Alm och almrot. Grön klädsel.

Tyget med slitage, smärre fanernagg på en stol.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alm och almrot. Grön klädsel.

Antal besök: 2 420