RESERVOIRPENNA, Montblanc Masterpiece, 4810, 1960-tal.

164120. RESERVOIRPENNA, Montblanc Masterpiece, 4810, 1960-tal.

Längd 14 cm. Spets i 14k guld.

Namnmärkning.
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Namnmärkning.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 2 827