R. LINDSTEDT. Hamnmotiv, olja på duk, signerad 1975.

164105. R. LINDSTEDT. Hamnmotiv, olja på duk, signerad 1975.

65 x 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 100 cm.

Antal besök: 2 416