MATSERVIS, 28 delar, Rörstrand, Amanda, 1970-tal.

164089. MATSERVIS, 28 delar, Rörstrand, Amanda, 1970-tal.

12 tallrikar
8 djupa tallrikar
3 större mattallrikar,
Kanna, skål, uppläggningsfat 2 st. Såskanna.

Förekomst av mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 tallrikar
8 djupa tallrikar
3 större mattallrikar,

Förekomst av mindre nagg.

Antal besök: 20 597