Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
MAGNE OHLQVIST. Skogslandskap med bäck och björkar. Olja på duk. Signerad.
164027. MAGNE OHLQVIST. Skogslandskap med bäck och björkar. Olja på duk. Signerad.
40 x 32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 32 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 305