KENNETH LINDGREN. Gräsänder, färglitografi, signerad K Lindgren.

164023. KENNETH LINDGREN. Gräsänder, färglitografi, signerad K Lindgren.

N:o 10/450
31 X 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

N:o 10/450
31 X 41 cm.

Antal besök: 2 332