SMÖRASK, porslin "Eden" Rörstrand, 1900-tal.

1640056. SMÖRASK, porslin "Eden" Rörstrand, 1900-tal.

höjd 7 cm, bredd 16 cm, djup 11 cm.

Något missfärgad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 967