PRYDNADSHORN, horn samt nysilver, 1900-talets början.

163985. PRYDNADSHORN, horn samt nysilver, 1900-talets början.

Höjd 43 cm.

Slitage, övre dekordel lös, gåvogravyr, lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43 cm.

Antal besök: 567