FIGURIN samt FLAKONG, sten, Kina.

163938. FIGURIN samt FLAKONG, sten, Kina.

Figurin av figurkomposition. Flakongen med skuren dekor. Höjd 13 cm resp 17 cm.

Flakongen med skador samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 814