SNUSFLASKA, ben, orientalisk, 1900-tal.

163936. SNUSFLASKA, ben, orientalisk, 1900-tal.

Erotiskt motiv. Höjd ca 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Erotiskt motiv. Höjd ca 7 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 226