KARAFF, glas, med silverpropp, Tapio Wirkkala, signerad TW samt numrerad 973/1000.

163929. KARAFF, glas, med silverpropp, Tapio Wirkkala, signerad TW samt numrerad 973/1000.

Med tillhörande schatull i trä
Karaffens höjd inklusive propp 21,5 cm.

Avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Avlagringar.

Antal besök: 705