SPEGELSKÄNK, herrggårdsmodell, 1900-talets första kvartal.

163921. SPEGELSKÄNK, herrggårdsmodell, 1900-talets första kvartal.

Ek. Luckor med reliefdekor. Inrett med hyllor. Överdel med spegel, skuren dekor med hund och får. Längd 175, bredd 57, höjd 184 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 819