MATSERVISDELAR (36), Gustavsberg, bl.a "Coq", Stig Lindberg.

163847. MATSERVISDELAR (36), Gustavsberg, bl.a "Coq", Stig Lindberg.

Gustavsberg "Rustik":
10 mattallrikar, 24,5 cm
11 assietter, 19,3 cm
12 skålar, 17,5 cm

Gustavsberg "Coq": Två karotter

En potatisskål, Gustavsberg.

Slitage, besticksmärken, enstaka nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gustavsberg "Rustik":
10 mattallrikar, 24,5 cm
11 assietter, 19,3 cm
12 skålar, 17,5 cm

En potatisskål, Gustavsberg.

Antal besök: 1 950