FIGURINER, 4 st, porslin, 1700-talsfigurer, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

163845. FIGURINER, 4 st, porslin, 1700-talsfigurer, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Märkta Gerold & Co Tettau, Bavaria samt Gräfental..Höjd 10-19 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 747