MODELLBÅT, trä, två mastad, byggd av Gösta Nyberg, Vara, 2000-tal.

163839. MODELLBÅT, trä, två mastad, byggd av Gösta Nyberg, Vara, 2000-tal.

Längd ca. 160, höjd ca. 126 cm.

Skador/defekter, lösa delar/limningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 853