FÅTÖLJ, gul klädsel, 1930/40-tal samt STRINGHYLLOR, 2 st.

16383. FÅTÖLJ, gul klädsel, 1930/40-tal samt STRINGHYLLOR, 2 st.

Fårölj med karmar i trä.
Stringhyllor med vita gavlar, 8 st hyllplan.

Slitage, repor på hyllplan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fårölj med karmar i trä.

Slitage, repor på hyllplan.

Antal besök: 2 126