MODELLBÅT, trä, byggd av Gösta Nyberg, Vara, 2000-tal.

163825. MODELLBÅT, trä, byggd av Gösta Nyberg, Vara, 2000-tal.

Längd ca. 125, höjd ca. 125 cm.

lösa delar/limningar, defekter/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 873