VAS, glas, Moser, Karlovy Vary, Tjeckoslovakien, 1900-talets första hälft.

163817. VAS, glas, Moser, Karlovy Vary, Tjeckoslovakien, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 20 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Smärre nagg.

Antal besök: 1 950