VASER, 2 st, Moser, Karlovy Vary, Tjeckoslovakien, 1900-talets första hälft.

163816. VASER, 2 st, Moser, Karlovy Vary, Tjeckoslovakien, 1900-talets första hälft.

Signerade Moser. Höjd ca 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 713