BOKHYLLA, idegran, 1900-talets andra hälft.

163809. BOKHYLLA, idegran, 1900-talets andra hälft.

Längd 87, bredd 35, höjd 183 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, slagmärken.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 206