BJÖRN STAMPES. "Ordningen får ej rubbas", färgetsning, signerad och numrerad 9/30.

16378. BJÖRN STAMPES. "Ordningen får ej rubbas", färgetsning, signerad och numrerad 9/30.

Tryckytan 25 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckytan 25 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 772