FIGUR, trä, Lorentz Larsson.

FIGUR, trä, Lorentz Larsson.
1637834. FIGUR, trä, Lorentz Larsson.

Sågande man, daterad 1954, höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 748