VASER, 2 st, glas och silver, Kai Blomqvist, Kumula Oy, Finland, 1900-talets andra hälft.

163770. VASER, 2 st, glas och silver, Kai Blomqvist, Kumula Oy, Finland, 1900-talets andra hälft.

Blått glas med silverdekor. Höjd ca 11-20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 362