Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
RULLMÅLNING. Kina. Landskapsmotiv. Tryck. Signerad. 1900-talets mitt.
163761. RULLMÅLNING. Kina. Landskapsmotiv. Tryck. Signerad. 1900-talets mitt.
80x44 cm.
Rullad.
Gör en kostnadsfri värdering!
80x44 cm.
Rullad.
Garpenhus Auktioner
491