Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
DALAHÄSTAR, 4 st samt en tupp, trä, 1900-tal.
163669. DALAHÄSTAR, 4 st samt en tupp, trä, 1900-tal.
Höjd 5-15 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 5-15 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
503