CERTINA. Guldklocka 18 k, dam.

1636386. CERTINA. Guldklocka 18 k, dam.

Diameter ca 20 mm

märkt kattfot, 18 k

total vikt 21,34 g.

bruksslitage, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 20 mm

märkt kattfot, 18 k

total vikt 21,34 g.

Antal besök: 1 736