SYBORD.

SYBORD.
163549. SYBORD.

Fanerat med intarsia. 8 st lådor.
Höjd 73 cm.
Bredd 56 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
163549. SYBORD.

Höjd 73 cm.
Bredd 56 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 858