SKULPTUR Art Deco-stil, efter Demetre H. Chiparus "Dancer of Kapurthala" 19/2000-tal.

163473. SKULPTUR Art Deco-stil, efter Demetre H. Chiparus "Dancer of Kapurthala" 19/2000-tal.

Patinerad metall på stensockel. Höjd skulptur ca 70 cm, med kolonn 167 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 635