SNURRFÅTÖLJ, Lani, med orange klädsel. 1960-tal.

163401. SNURRFÅTÖLJ, Lani, med orange klädsel. 1960-tal.

Höjd 68 cm.

Bruksslitage, fläckig, hål i tyget på ryggstödet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68 cm.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 2 354