RUNE WAHLSTRÖM. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

16339. RUNE WAHLSTRÖM. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

54 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 45 cm.

Antal besök: 8 654