GOLVLAMPA, 50/60-tal.

GOLVLAMPA, 50/60-tal.
163355. GOLVLAMPA, 50/60-tal.

Stomme i svart metall samt sockel i gul metall. Böjbara ljusarmar. Tygklädda skärmar höjd 148 cm.

Åldersrelaterat slitage, ett vred borta samt bruna värmefläckar på skärmarna.

Gör en kostnadsfri värdering!
163355. GOLVLAMPA, 50/60-tal.

Antal besök: 1 229