Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
PER DANIEL HOLM. Tillskriven. 1835-1903, olja på duk, landskap, proveniens, Alfahill, Tågarp.
163261. PER DANIEL HOLM. Tillskriven. 1835-1903, olja på duk, landskap, proveniens, Alfahill, Tågarp.
105 x 79 cm.
Slitage, skada ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
105 x 79 cm.
Slitage, skada ram.
Auktionsverket Engelholm
1 792