CYLINDERHATT med HATTASK, 1900-tal.

163255. CYLINDERHATT med HATTASK, 1900-tal.

Hatt, Non plus ultra, KEC. Storlek 57.
Hattask, Alstermo Bruk.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hattask, Alstermo Bruk.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 308