CRÈMEKOPPAR, 8 st, och LJUSSTAKE, porslin, Meissen, Tyskland (1818-1924).

163228. CRÈMEKOPPAR, 8 st, och LJUSSTAKE, porslin, Meissen, Tyskland (1818-1924).

Målad polykrom blomsterdekor. Höjd 7 och 13 cm.

Dekor med slitage, lockknoppar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 164