SERVIS "SACHSISK BLOMST", 9 delar, porslin. Bing och Gröndahl, Danmark.

163212. SERVIS "SACHSISK BLOMST", 9 delar, porslin. Bing och Gröndahl, Danmark.

Målad polykrom blomsterdekor. Terrin med lock och underfat samt 8 mattallrikar.

2 tallrikar med nagg, en hänkel med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 583