MEDALJER, Militär meritordning, 4. Klass med svärd, Bayern.

163202. MEDALJER, Militär meritordning, 4. Klass med svärd, Bayern.

Silver, medaljonger guld, delvis emaljerad, stämplad, på band.

Slitagerelaterade nagg i kors armspetsar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bene Merenti Auktionen
Adress

Emerholzweg 31
70439 Stammheim
Tyskland

Placering
S. Box - 1
Antal besök: 1 054